O Nas

Tworzymy, zmieniamy i odświeżamy marki kierując się zasadą, że każda podróż – nawet ta najdłuższa – zaczyna się od pierwszego kroku. Pomagamy Klientom rozwijać ich biznes według właściwej i ściśle określonej strategii. Planujemy działania, wyznaczamy standardy, dążymy do określonego celu.

Kreujemy wizerunek i wzmacniamy marki projektując przekaz wizualny poprzez starannie dopracowane formy graficzne. Nasze projekty pozwalają na prezentację biznesu w sposób spójny z misją przedsiębiorcy.

Opowiadamy historie, w które wplatamy pasję właścicieli, aby pokazać ich biznes od bardziej ludzkiej i przystępnej strony. To te historie tworzą więź biznesową pomiędzy kontrahentami.

Spółdzielnia Socjalna ESTRO powstała w 2012 roku stawiając pierwsze kroki w szeroko pojętej reklamie wizualnej. Obecnie jako Agencja Marketingowo-Reklamowa oferuje profesjonalne wykonanie kreacji wizualnych dla klientów instytucjonalnych i indywidualnych oraz obsługę marketingową w tym organizację i prowadzenie eventów.

Wszystkie kreacje są dostosowywane do indywidualnych oczekiwań Klienta, a firmom, instytucjom oraz podmiotom ekonomii społecznej Spółdzielnia zapewnia doradztwo w zakresie marketingu i reklamy.

Wieloletnie doświadczenie obecnej kadry stanowi w dużej mierze o sukcesie działań marketingowych i reklamowych.